Plaatsing Startnummer extra Voornaam Achternaam Woonplaats Totaaltijd Score Controles Totaal Score
1 89   Familie Ketelaar Gendringen 48 60 108
2 51   Team 51   Arnhem 23 90 113
3 103   Jan Kemps Grave 55 60 115
4 91 a Gerard Gosselink   66,5 60 126,5
5 121 a Loes Masselink Bennekom 45,5 90 135,5
6 74   michel bleumer netterden 46 90 136
7 142   Kay Erinkveld Arnhem 76 60 136
8 77   Hans Ketelaar Gendringen 51 90 141
9 37   Ton de Moree Nijmegen 56 90 146
10 119   Team de Flamingos wageningen 86 60 146
11 104   Renate Huurdeman Gendringen 88 60 148
12 32   Tom Koeslag Gendringen 67 90 157
13 111   Rik Sanne Wilco Aniek Varsselder 108 60 168
14 22     Roelofs-Soontiëns-v.d.Berg Gaanderen 79 90 169
15 25   Familie Renting Wissing Gendringen 79 90 169
16 27   Tim Radstake Gendringen 80 90 170
17 101   Sandra Sylvia Thea Legeland Doetinchem 81 90 171
18 115 a Lynn de Lange Ulft 112,5 60 172,5
19 42   Anne Mulder Varsselder 85 90 175
20 139   Yvonne Roes Varsseveld 86 90 176
21 49   Team R. Jansen / M. Kaak Gendringen 87 90 177
22 64   Annelies Hakvoort Nijmegen 91 90 181
23 135   Remke Roes Lent 93 90 183
24 107   Familie Thuis Etten 64 120 184
25 10   Han van groningen Hans Kleerebezem GENDRINGEN 68 120 188
26 76 a Paul Rutten   70,5 120 190,5
27 52   Maarten Roelofs Doetinchem 106 90 196
28 7   Loes Van den Toren Megchelen 107 90 197
29 43   Kicky Tuit s-Heerenberg 77 120 197
30 50   Dennis Hendriksen Ulft 138 60 198
31 146   Roel Geerts Arnhem 80 120 200
32 4   Joyce te Poele Lievelde 82 120 202
33 128   Jeroen Vermeulen Gendringen 84 120 204
34 88   Werner Mentink Ulft 115 90 205
35 66   Riny Pieper Wehl 119 90 209
36 40   Karla en Birgit Bleumer Netterden 120 90 210
37 91   Lisa Mazzone Silvolde 121 90 211
38 131   Odette Geerts Gendringen 91 120 211
39 71   Jos van Uum Deventer 93 120 213
40 124   Maartje Thuis Ulft 64 150 214
41 20 a Leon Arts Ulft 154 60 214
42 131 a Dennis Vermeulen   94 120 214
43 60   Willy Bleumer Gendringen 95 120 215
44 81   Huub van Uum Deventer 67 150 217
45 127   Roland Schepers Ulft 67 150 217
46 55   Peter Geerdink Ulft 100 120 220
47 130   Dion Stammers Gendringen 100 120 220
48 38   Pascal Koenders Dinxperlo 101 120 221
49 45   Eline R Ulft 73 150 223
50 33   Shauni Wolters Ulft 74 150 224
51 106   Emmy Anita Bart en Rick Doetinchem 104 120 224
52 23   Berrie ter Maat Gaanderen 106 120 226
53 20   Marga Van der Heiden Netterden 108 120 228
54 26   wj van aken ulft 79 150 229
55 84   Hans Meijer Gendringen 81 150 231
56 96   Tim Marinus Zeddam 81 150 231
57 148   Cabriei On the road Doetinchem 82 150 232
58 82   Koen Veldkamp Gaanderen 54 180 234
59 143   Marjan Dijkema Gaanderen 84 150 234
60 132   Hans Messink Gendringen 85 150 235
61 41   Martine Mekers Arnhem 86 150 236
62 46   Natalja Robben Ulft 116 120 236
63 99   Marieke Sloot GAANDEREN 86 150 236
64 108   Familie Kuiper Ulft 57 180 237
65 30   Jan Willem Ruesink Dinxperlo 120 120 240
66 65   Team Nijmegen   121 120 241
67 79   Marcella Engelbarts Ulft 92 150 242
68 6 1 Jos Verbeek Terborg 92,5 150 242,5
69 86   Tony Marinus Zeddam 93 150 243
70 12   Team van der Poel Doetinchem 96 150 246
71 68   Vera Mekers Terborg 66 180 246
72 80   Marije Veldkamp Gaanderen 66 180 246
73 19   Tim Staverman Gendringen 97 150 247
74 69   Jilke Eline Monika C Hugen Smits Robben Hendricksen Silvolde 127 120 247
75 78   Hugo Reusen   97 150 247
76 110 1 Mark Venhorst Ulft 97,5 150 247,5
77 28   Suzanne Hondtong Ulft 130 120 250
78 76   M Gebbinck ULFT 71 180 251
79 18   Giel Pothof Doetinchem 102 150 252
80 16   Celine Worm Ulft 103 150 253
81 61   Familie Kerkwijk Doetinchem 73 180 253
82 72     Eco-team Gendringen 73 180 253
83 13   Jorijn Hermsen Gaanderen 106 150 256
84 67   Nienke Slutter Ulft 77 180 257
85 112   Remco Vonderhorst Gendringen 107 150 257
86 121   Thorsten Van der weide Gendringen 77 180 257
87 73   Tom Geerdink ULFT 78 180 258
88 39   Marloes, Leonie, Men Leijzer, Meijer, Vet Ulft 110 150 260
89 126   Ties Bouwman Etten 80 180 260
90 136   Emma Rissewijck Gendringen 83 180 263
91 35   Bauke Sessink Gaanderen 146 120 266
92 94   Marjolein Peters Silvolde 86 180 266
93 97   Timo Jordens Gendringen 118 150 268
94 59   Saskia Vreman Gaanderen 89 180 269
95 147   Maaike Frericks s-Heerenberg 89 180 269
96 56   Boris Nolte Nijmegen 121 150 271
97 83   Thijs Bleekman Ulft 123 150 273
98 114   Monique Ter Horst Ulft 123 150 273
99 85   Luca Jordens Gendringen 124 150 274
100 133   Tom Rewinkel Ulft 94 180 274
101 75   S. Mekers Ulft 156 120 276
102 36   Roy Hesselink Angerlo 68 210 278
103 47   Monique Jansen Dinxperlo 128 150 278
104 16 a Gilbert Winands   99 180 279
105 122   Bennie Jansen Gendringen 101 180 281
106 70   Gerben Pothoff Silvolde 102 180 282
107 120   Demi Berendsen Ulft 102 180 282
108 125   Team Achterhoek   102 180 282
109 15   Eline Doldersum Etten 105 180 285
110 113   T. Bruins Ulft 106 180 286
111 44   Raymon Bouwens Gendringen 77 210 287
112 93   R Peter Silvolde 108 180 288
113 48   Jorian Geurts Ulft 109 180 289
114 87   A.Vet-Lutgerink Vet-Lutgerink ulft 109 180 289
115 58   Milou Hendricksen Ulft 140 150 290
116 129   Blagen en losers Schepers en kraan Ulft 140 150 290
117 63   Maarten Venus Ulft 111 180 291
118 31   Ilonka en Melina Schepers Nijmegen 174 120 294
119 31 1 Marian En Erik Van Toor   147,5 150 297,5
120 53   H. Rosendahl Gendringen 148 150 298
121 11   Mathijs Schepers Gendringen 182 120 302
122 1   Eva Koster Doetinchem 132 180 312
123 10 a Martina Morlock en Debby Geerts Hellenthal-Eifel 163,5 150 313,5
124 98   Jurgen Kraaijvanger Megchelen 136 180 316
125 61 a Marije Schreur Gendringen 146,5 180 326,5
126 2   Jolanda Koster Gaanderen 160 180 340
166 141   Marielle Roes Ulft 185 180 365
167 149   Ilse Monnereau Gaanderen 188 180 368
168 148 a Theo van Aken Gendringen 185 210 395
169 29   Emma Stienissen Ulft 189 210 399

Vorige pagina: Foto's